SON DAKİKA
  • Son dakika haberibulunmamaktadır.

Az Bulutlu Az Bulutlu 1°C / -7°C

KURUMSAL YÖNETİM

 

Globalleşmenin en yaygın etkisi şeffaflık talebinin artmasıdır. Şeffaflıkla birlikte gelen dürüst davranış, hesap verebilme ve mesuliyet alma gibi unsurlar, dünyanın öbür ucundaki bir kuruluşun finansal sonuçlarının karşılaştırıla bilirliği ile birleşti ve yatırımcıların bu koşulları yerine getiren şirketleri tercih etmesine yol açmıştır. Kurumsal yönetimin temeli olan şeffaflık, hakkaniyet, güvenilirlik ve sorumluluk alma ilkelerine sadık kalan işletmeler kendilerine istikrar ve saygınlık sağlarken, iş etiğine uygun çalışmaları, sorunsuz ve verimli faaliyetler gerçekleşmelerine de yardımcı olmuştur. AYIŞIĞI MEDYA GRUP GAZETECİLİK VE MATBAACILIK SAN.TİC.LTD.ŞTİ., Kurumsal Yönetim İlkeleri’nin eşitlik, şeffaflık, hesap verebilirlik ve sorumluluk kavramlarını benimsemiş olup faaliyetlerinde bu ilkelere azami ölçüde uyum sağlamayı hedeflemektedir. AYIŞIĞI MEDYA GRUP GAZETECİLİK VE MATBAACILIK SAN.TİC.LTD.ŞTİ 10 yıldır içinde geliştirdiği kurumsal yönetim ilkelerine sıkı sıkıya bağlıdır. İyi bir kurumsal yönetimin, şirketin istikrarlı başarısında önemli bir unsur olduğuna inanan AYIŞIĞI MEDYA GRUP Yönetim Kurulu, kurumsal yönetim ilkelerinin sadık bir destekleyicisi olmuştur.  Faaliyetlerimizde saydamlık ve etkin bilgilendirme, küresel rekabet ve çağdaşlık yarışında en büyük gücümüz olacaktır

 

MİSYON

HABER, REKLAM VE ABONE İÇİN İÇERİK VE

MEDYA ARAÇLARI ÜRETMEK, GELİŞTİRMEK VE

BUNLARI MÜŞTERİLERİNE YARATICI

ŞEKİLLERDE ULAŞTIRMAK

 

DEĞERLER

GÜVENİLİRLİK

SORUMLULUK

YARATICILIK

ÖNCÜLÜK

HIZLI KARAR ALABİLME

TAKIM ÇALIŞMASI

 

Ayışığı Medya Grup Gazetecilik Matbaacılık San. Tic. Ltd. Şti.

Medyadan, sanayiye çeşitli alanlarda faaliyet gösteren Ayışığı Medya Grup, Elazığ'ın önde gelen şirket toplulukları arasında yer almaktadır. Ayışığı Medya Grubu, matbaa, sanayi, ticaret, reklam ve pazarlama alanında faaliyet gösteren Ayışığı Medya Grup Gazetecilik Matbaacılık San. Tic. Ltd. Şti. ile medya ve ilişkili konularda faaliyet gösteren Ayışığı Medya Grup'dan oluşmaktadır. 

 

Elazığ medyasında önemli bir yere sahip olan Ayışığı Medya Grup Gazetecilik Matbaacılık San. Tic. Ltd. Şti. (AMGGM); gazete, dergi ve matbaa işleri, internet, basım, dağıtım ve yeni medyayı içeren geniş bir alanda faaliyet göstermektedir. 

 

Grubun içerik üreten kurumları; gazeteler, dergiler, matbaa işleri, yeni medya girişimleri, matbaa ve basım şirketlerinden oluşmaktadır. Servis sağlayıcıları ise dağıtım, perakende gazete satışı, internet ve basım şirketini kapsamaktadır.

 

 

Kaynakların verimli kullanılması ilkesiyle faaliyet gösteren Grup, ortaya çıkan sinerji sayesinde faaliyet alanlarında sürekli gelişim halindedir. Bu durumun bir sonucu olarak Ayışığı Medya Grup, sektörde kârlılık ve yenilikler açısından önemli bir yere sahiptir.

 

GAZETENİN SAYILARI ANKETLER ABONELİK AVANTAJLARI

WEB SİTEMİZDEN MEMNUNMUSUNUZ ?
Haber yayınlarımızdan memnun musunuz?
Ayışığı Medya | Yeni Mah. Gazi Cad. No:84/1 ELAZIĞ | Tel: 05321201910 Faks:
Copyright © 2013 - Tüm Hakları Saklıdır