SON DAKİKA
  • Son dakika haberibulunmamaktadır.

Az Bulutlu Az Bulutlu 10°C / -2°C
ELAZIĞ

KADEM Bölge Toplantısına Yoğun Katılım

11 Şubat 2019, 11:39

KADEM Elazığ İl Temsilcisi Avukat Esra Soylu ve ekibinin ev sahipliğinde kadem doğu Anadolu bölgesi koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi.

Kültür Park'ta düzenlenen toplantıya AK Parti Elazığ Milletvekilleri Metin Bulut, Sermin Balık, Zülfü Demirbağ, Zülfü Tolga Ağar ve AK parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları, KADEM Kurucu Üyesi ve Kurumsal Yapılandırma Direktörü Melek Çakıroğlu ve bölge il temsilcileri katıldı.

KADEM Doğu Anadolu Bölgesi Koordinasyon toplantısında konuşan KADEM Kurucu Üyesi ve Kurumsal Yapılandırma Direktörü Melek Çakıroğlu Kadem’in yeni nesil bir kadın hareketi olduğunu söyledi.

Çakıroğlu, "Kadın ve Demokrasi Derneği’nin (KADEN) ikinci bölge toplantısı olan doğu Anadolu buluşmasındayız. KADEM Türkiye genelinde 45 ilde yapılanması olan ve bu illerle bunların haricinde gençlik yapılanmalarıyla birlikte büyüyen yeni nesil bir kadın hareketi. Doğ Anadolu’daki çalışmalarımız Elazığ nezdinde bir araya gelip, konuşup daha neler yapabiliriz, nasıl çalışmalar yürütmeliyiz noktasında istişarede bulunmaya gayret ediyoruz. Bunu diğer bölgelerde de devam ettireceğiz ve buralardan çıkan sonuç üzere inşallah iyi katkılar, iyi çalışmalarla hep birlikte kadın meselelerinin üstesinden gelmeye, kadın meseleleriyle ilgili politikalar üretmeye çalışacağız” şeklinde konuştu. 

SIRADAKI HABERLER
Sonraki Haber
Son 7 gün haber eklenmedi.
300x252
Reklam Alanı
EN ÇOK OKUNANLAR
Son 7 gün haber eklenmedi.
GAZETENİN SAYILARI ANKETLER ABONELİK AVANTAJLARI

WEB SİTEMİZDEN MEMNUNMUSUNUZ ?
Haber yayınlarımızdan memnun musunuz?
Ayışığı Medya | Yeni Mah. Gazi Cad. No:84/1 ELAZIĞ | Tel: 05321201910 Faks:
Copyright © 2013 - Tüm Hakları Saklıdır