SON DAKİKA
  • Son dakika haberibulunmamaktadır.

Az Bulutlu Az Bulutlu 10°C / -2°C
SİYASET

Ramazan GÜRGÖZE`ye yetki verildi.

18 Ocak 2019, 23:31

         AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, seçimler dolayısıyla istifa eden üyelerin yerine yeni üye ataması yapılması ve yeni yönetim kurulunun oluşturulması konusunda Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yetkilendirildi.

         AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze yaptığı yazılı açıklamada, “31 Mart yerel seçimlerinde ise belediye başkan aday adaylığı, belediye meclis üyesi ve il genel meclis üyesi aday adaylığı vesilesi ile istifa eden yönetim kurulu üyelerimiz olmuştur.

         ​24 Haziran 2018 genel seçimlerinde milletvekili aday adaylığı, 31 Mart yerel seçimlerinde ise belediye başkan aday adaylığı, belediye meclis üyesi ve il genel meclis üyesi aday adaylığı vesilesi ile istifa eden yönetim kurulu üyelerimiz olmuştur.

         ​Bu nedenlerle saygıdeğer genel başkanımız ve cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından yeni il teşkilatını oluşturmak üzere şahsıma yetki verilmiştir.

         ​Elazığ İl Teşkilatını yeniden oluşturma yetkisini tevdi eden saygıdeğer genel başkanımız ve cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve teşkilatlardan sorumlu genel başkan yardımcımız sayın erkan Kandemir’e şahsımıza göstermiş oldukları güven dolayısıyla şükranlarımızı sunar, yeni yönetim kurulunun şehrimize ve partimize hayırlı olmasını dilerim.
Daha önceki yönetim kurulunda görev yapan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederek, Yüce Allah’ın bizleri bu kutlu davaya hizmet yolunda mahcup etmemesini diliyorum. ​Kamuoyuna saygılarımla. ​” dedi.

·        

 

  

SIRADAKI HABERLER
Sonraki Haber
Son 7 gün haber eklenmedi.
300x252
Reklam Alanı
EN ÇOK OKUNANLAR
Son 7 gün haber eklenmedi.
GAZETENİN SAYILARI ANKETLER ABONELİK AVANTAJLARI

WEB SİTEMİZDEN MEMNUNMUSUNUZ ?
Haber yayınlarımızdan memnun musunuz?
Ayışığı Medya | Yeni Mah. Gazi Cad. No:84/1 ELAZIĞ | Tel: 05321201910 Faks:
Copyright © 2013 - Tüm Hakları Saklıdır