996x100
Reklam Alanı
SON DAKİKA
  • Son dakika haberibulunmamaktadır.

Kuvvetli Sağanak Kuvvetli Sağanak 18°C / 12°C
ELAZIĞ

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Zülfü Tolga Ağar,

BENİM TEK DERDİM ELAZIĞ

20 Haziran 2018, 07:29

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Zülfü Tolga Ağar, “ Benim tek bir derdim var. Elazığ, Elazığ, Elazığ. Hedefim Büyük. Onların derdi Elazığ değil. Muhalefetten milletvekili olmak ile hizmet yapılmaz. Geldikleri yer belli, hizmet edecekleri il belli.. Elazığ'ın, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a, Ak Parti'ye ve bana sahip çıkacağına inanıyorum. Ankara'ya 5-0 güçlü gitmem lazım.” dedi. 

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Zülfü Tolga Ağar, Ayışığı Gazetesine önemli açıklamalarda bulundu.

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Zülfü Tolga Ağar, “Cumhurbanımız Recep Tayyip Erdoğan, Elazığ'ı ve Elazığlıları çok seviyor. '16 yıldır Ak Parti Elazığ'a bir bakan bile vermedi' diyenler hiç merak etmesinler bu dönem Elazığ'ın bir bakanı olacak. Onlarda görecekler.” dedi.

Elazığlı olmanın bir şeref olduğunu vurgulayan Milletvekili Adayı Ağar;"Elazığlı olmak dedemden babama, babamdan bana kadar bir şereftir. Biz 40 senedir İstanbul'da Elazığlıyız diye dik yürüyoruz. Ben bunların vefa borcunu ödemek için genç yaşımda size hizmet için geldim. Allah'ın izni ile sizin oylarınızdan önce rızanıza talibim. Beni güçlü bir şekilde Ankara'ya yollamanızı rica ediyorum. Benim tek bir derdim var. Elazığ, Elazığ, Elazığ. Allah bunu bana bahşetsin”ifadelerini kullandı.

“Benim hedefim büyük"

 

24 Haziran seçimlerinde güçlü bir şekilde Meclis'e gitmesi halinde Elazığ'a önemli hizmetler yapacaklarını dile getiren Ağar, Benim işim Elazığ. Ben Elazığ'ı kalkındırmak için geldim. Ben sizin için geldim. Ben başka bir adamım. Bana müsaade edin. Ben vakti geldiği zaman bunları size ispatlarım. Türkiye 16 senede büyük altyapı projeleriyle bu illeri kalkındırdı. Benim uzmanlaşmış alanım sanayi ve ticarettir. Ben tamamen bunu size yansıtacağım. Ben işe yönelik atılımlar yapacağım. Bana biraz müsaade edin. Bu işler beş günde, on günde olmaz. Bunların master planlarının toparlanması 6-8 ayı bulur. Finans dönemi vardır. Benim hedefim büyük. Ben buradan bir yürüyüş başlatmak istiyorum”diyerek sözlerini tamamladı.

SIRADAKI HABERLER
Sonraki Haber
Son 7 gün haber eklenmedi.
300x252
Reklam Alanı
EN ÇOK OKUNANLAR
Son 7 gün haber eklenmedi.
GAZETENİN SAYILARI ANKETLER ABONELİK AVANTAJLARI

WEB SİTEMİZDEN MEMNUNMUSUNUZ ?
Haber yayınlarımızdan memnun musunuz?
Ayışığı Medya | Yeni Mah. Gazi Cad. No:84/1 ELAZIĞ | Tel: 05321201910 Faks:
Copyright © 2013 - Tüm Hakları Saklıdır