996x100
Reklam Alanı
SON DAKİKA
  • Son dakika haberibulunmamaktadır.

Kuvvetli Sağanak Kuvvetli Sağanak 18°C / 12°C
ELAZIĞ

Ak Parti’den Elazığ Milletvekilliği aday adayı Demirbağ

Tüm şer odakları bir araya geldi

08 Mayıs 2018, 10:07

24 Haziran erken seçimlerine Ak Parti’den Elazığ Milletvekilliği aday adaylığı için ilk resmi müracaatı yapan Mis Holding Yön. Kur. Bşk. Nihat DEMİRBAĞ erken seçim ve süreç hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Demirbağ; “24 Haziran seçimleri Büyük Güç olma yolunda ülkemiz ve milletimiz için son virajdır. Parti üyelerimizden seçmenlerimize kadar hepimiz büyük bir titizlikle bu seçimlerde doğru hamleler yapmak zorundayız. Tüm şer odakları bir araya gelerek Cumhur İttifakının önüne dikilmiştir. Sayın Devlet Bahçeli’nin de vermiş olduğu bu destek yeni Cumhurbaşkanlığına geçiş sürecinde çok kıymetli ve yerindedir. Cumhur İttifakının çatısı millet ve milletin değerleri olmuştur. Milletin önüne set çekenler her zaman kaybetmiştir. ”dedi.

REHAVETE MÜSAMA YOK

Yeni Cumhurbaşkanlığı sistemine hızlı uyum sağlanması için birlikte çalışmanın önemine vurgu yapan Demirbağ; “Bu seçim sürecinde Cumhurbaşkanı adayı liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanı seçilmesi kadar meclisteki temsil oranı yani koltuk sayısı da çok önemlidir. Partili arkadaşlarımız yeni sistemi en iyi ve en doğru şekilde tüm seçmenlere anlatmalıdır. Rehavete müsamaha yoktur. Mecliste çoğunluk sağlamak için de doğru adayların seçilmesi bir o kadar önemli ve elzemdir.” Dedi.

MECLİS’E GİDECEK VEKİLLER ELAZIĞ’DAKİ POTANSİYELİ İYİ DEĞERLENDİRMELİDİR

5 Mayıs’ta yapılacak olan Ak Parti temayül yoklamasında oy verecek olan delegelere de bir mesajı olduğunu belirten Nihat DEMİRBAĞ; “Temayül yoklamalarında da partimizin değerli üyeleri yeni sisteme hızlı ayak uyduracak, iktidarın gücünü şehri kalkındırmak için kullanabilecek, en önemlisi de Ankara’da da Elazığ’da da bir arada hareket edebilecek, ekip çalışmasına uzak kalmayacak adayların ön plana çıkarılması gerekir. Aynı zamanda kamuoyunun yakinen tanıdığı ve geniş kesimlerden oy alabilecek adaylar olmasına dikkat edilmelidir. ”dedi.

Elazığ’ın her anlamda yüksek bir potansiyele sahip olduğunu ve yıllardır hak ettiği yerden uzakta kaldığına dikkat çeken Nihat DEMİRBAĞ; “Elazığ gerek tarım, gerek turizm ve gerekse konumu itibariyle sanayi sektörleri için her türlü alt yapı ve imkana sahiptir. Yaşanılacak şehirler arasında ön sıralarda yer almaktadır. Bu potansiyel disiplinli bir çalışma ve vekiller arasındaki birlik beraberlikle hızla yatırım ve istihdama çevrilebilir. Genç nüfusumuz bu potansiyelleri harekete geçirme konusunda en önemli istihdam kaynağıdır. Bir iş adamı olarak ilimizdeki yatırımcılara, ihracatçılara ve istihdam yapanlara yardımcı olmak önünü açmak önceliğim olacaktır. Elazığ artık gömleğini yırtmalı ve hızla teknoloji ve sanayi noktasında büyük adımlar atmalıdır. Bu bağlamda doğru adaylara karar verilmesi hem meclis çoğunluğunun sağlanması hem de partimizin 2023 hedefleri için büyük önem arz etmektedir.” Diyen Demirbağ; Erken seçimlerin tüm milletimize ve ülkemize hayırlı olması diliyorum.” dedi 

SIRADAKI HABERLER
Sonraki Haber
Son 7 gün haber eklenmedi.
300x252
Reklam Alanı
EN ÇOK OKUNANLAR
Son 7 gün haber eklenmedi.
GAZETENİN SAYILARI ANKETLER ABONELİK AVANTAJLARI

WEB SİTEMİZDEN MEMNUNMUSUNUZ ?
Haber yayınlarımızdan memnun musunuz?
Ayışığı Medya | Yeni Mah. Gazi Cad. No:84/1 ELAZIĞ | Tel: 05321201910 Faks:
Copyright © 2013 - Tüm Hakları Saklıdır