996x100
Reklam Alanı
SON DAKİKA
  • Son dakika haberibulunmamaktadır.

Kuvvetli Sağanak Kuvvetli Sağanak 18°C / 12°C
SPOR

Elazığ Bölgesinden 7 isim çeşitli liglerde görev aldı

TBF`den Hakem ve Gözlemcilere Görev

27 Kasım 2014, 09:06

Türkiye Basketbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu hafta sonu oynanacak olan profesyonel liglerin hakem ve gözlemci atamalarını gerçekleştirdi. Yapılan atamalar sonrası Elazığ Bölgesinden 7 isim çeşitli liglerde görev aldı. 

A Klasman Teknik Komiserlerden Ali Serhat Baralı Türkiye Basketbol 1. Liginde hafta sonu Gaziantep de oynanacak olan Royal Halı Gaziantep – Pınar Karşıyaka maçını izleyecek, yine B Klasman Teknik Komiserlerden Kayahan Topal ise Türkiye Bayanlar 1.Liginde Osmaniye'de oynanacak olan Osmaniye Gençlikspor – Abdullah Gül Üniversitesi karşılaşmasında yer alacak. Bu müsabaka da ayrıca B Klasman hakemlerden Taner Şeker'de yardımcı hakem olarak düdük çalacak.

C Klasman Teknik Komiserlerinden Mesut Dağhan ise Gaziantep Zirve Üniversitesi – Kuşadası Gençlik 3.lig müsabakasında görev alırken,  C-Klasman Hakemler Murat Pozan ve Fatih Bozkurt ise Üni-Lig'de oynanacak olan Muş Alparslan Üniversitesi – Çankırı Üniversitesi mücadelesini idare edecekler. 

Bozkurt, ayrıca bayanlar 2.liginde Trabzon'da oynanacak olan Trabzon Mepsan – Çankaya Üniversitesi karşılamasını da yönetecek. Bir diğer C-Klasman basketbol hakemi Naime Kargı Kırklar da Erkekler Bölgesel Basketbol Liginde Sivas'ta oynanacak olan Sivas Gençlik – Bağlar Belediyespor mücadelesini idare edecek. 

SIRADAKI HABERLER
Sonraki Haber
Son 7 gün haber eklenmedi.
300x252
Reklam Alanı
EN ÇOK OKUNANLAR
Son 7 gün haber eklenmedi.
GAZETENİN SAYILARI ANKETLER ABONELİK AVANTAJLARI

WEB SİTEMİZDEN MEMNUNMUSUNUZ ?
Haber yayınlarımızdan memnun musunuz?
Ayışığı Medya | Yeni Mah. Gazi Cad. No:84/1 ELAZIĞ | Tel: 05321201910 Faks:
Copyright © 2013 - Tüm Hakları Saklıdır