996x100
Reklam Alanı
SON DAKİKA
  • Son dakika haberibulunmamaktadır.

Kuvvetli Sağanak Kuvvetli Sağanak 18°C / 12°C
SPOR

Cüneyt Çakır`a Ziyaret

26 Kasım 2014, 09:30

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, 1. Başkanvekili Servet Yardımcı, TFF Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Zülfikaroğlu  ve Merkez Hakem Kurulu Başkanı Zekeriya Alp, rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan Cüneyt Çakır'ı ziyaret etti.  Ziyaret sırasında Başkan Demirören, Cüneyt Çakır'a, "Sen bu ülkenin en önemli değerlerinden birisin. Her şeyden önemlisi senin sağlığın. 

Bir an önce iyileşip başarılarına kaldığın yerden devam edeceksin" dedi ve Türkiye Futbol Federasyonu'nun tüm imkanlarının Çakır ailesinin hizmetinde olduğunu söyledi. Cüneyt Çakır da Demirören'e teşekkür ederek, "Sayın Başkanım, sizlerin yanımda olduğunu bilmek benim için çok önemli. Burada herkes benim sağlığıma kavuşmam için seferber oldu. 

Ben de en kısa sürede tekrar sahalarda olmak istiyorum" diye konuştu. Cüneyt Çakır'ın babası eski hakem Serdar Çakır ve aile üyelerine de geçmiş olsun dileklerini ileten Yıldırım Demirören ve beraberindekiler, doktorlar ve hastane yetkililerinden de Çakır'ın yaşadığı rahatsızlık ve tedavi sürecine dair ayrıntılı bilgi aldılar. MHK Başkanı Zekeriya Alp ziyaretin ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı. 

Cüneyt Çakır'ın moralinin çok iyi olduğunu ifade eden Alp, "Yönettiği maçın 28. dakikasından itibaren göğsünde bir rahatsızlık hissetmiş ve nefes almayla ilgili sıkıntı yaşamış" dedi. 

Devre arasında da görevini 4. hakeme devreden Çakır'ın hastaneye götürüldüğünü hatırlatan Alp, arkadaşlarının ve sevenlerinin ziyaretin Çakır'ın moralini artırdığını belirterek, "Yaşadığı sıkıntı sonrasında hakemlik hayatını etkileyecek bir şey söz konusu değil" diye konuştu.  

SIRADAKI HABERLER
Sonraki Haber
Son 7 gün haber eklenmedi.
300x252
Reklam Alanı
EN ÇOK OKUNANLAR
Son 7 gün haber eklenmedi.
GAZETENİN SAYILARI ANKETLER ABONELİK AVANTAJLARI

WEB SİTEMİZDEN MEMNUNMUSUNUZ ?
Haber yayınlarımızdan memnun musunuz?
Ayışığı Medya | Yeni Mah. Gazi Cad. No:84/1 ELAZIĞ | Tel: 05321201910 Faks:
Copyright © 2013 - Tüm Hakları Saklıdır