996x100
Reklam Alanı
SON DAKİKA
  • Son dakika haberibulunmamaktadır.

Kuvvetli Sağanak Kuvvetli Sağanak 18°C / 12°C
EKONOMİ

Türk Sağlık-Sen Genel Başkanlığı?na Önder Kahveci yeniden seçildi

17 Şubat 2014, 10:25

Türk Sağlık Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, sendikanın 5. Olağan Genel Kurulu'nda yeniden seçilerek güven tazeledi. Türk SağlıkSen'in yönetimi ise şu isimlerden oluştu: “Genel Başkan Önder Kahveci , Genel Başkan Yardımcıları Mustafa Genç, Hasan Şirin, Abdurrahman Uysal, İsmail Türk, Yusuf Alan ve Ümit Turhan”

5. Olağan Genel Kurulun tamamlanmasının ardından açıklamalarda bulunan Türk SağlıkSen Genel Başkanı Önder Kahveci, “22 yıllık mücadeleyi, fedakarlığı 5 Olağan Genel Kurulumuzla bir kez daha taçlandırdık. Kongremiz, Türkiye KamuSen’in ve Türk SağlıkSen’in demokrasiyi ve demokratik hakları kullanmada ne kadar olgun olduğunu ve özümsediğini herkese bir kez daha gösterdiği bir süreç olmuştur. Kongremiz hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

Önümüzdeki dönemde hedeflere ulaşmak için yoğun bir mücadele göstereceklerini belirten Kahveci, “Önümüzdeki süreçte hep beraber teşkilat olarak yoğun bir mücadele göstereceğiz. 81 Şube Başkanımız, 500 Şube Yöneticimiz ve 3 Binin üzerinde işyeri temsilcimizle birlikte sendikamız için çok çalışacağız. Hedeflerimizi gerçekleştirmenin çabası içinde olacağız. Teşkilat olarak bunun için gücümüzde var, kararlığımızda var.” diye konuştu.

SIRADAKI HABERLER
Sonraki Haber
Son 7 gün haber eklenmedi.
300x252
Reklam Alanı
EN ÇOK OKUNANLAR
Son 7 gün haber eklenmedi.
GAZETENİN SAYILARI ANKETLER ABONELİK AVANTAJLARI

WEB SİTEMİZDEN MEMNUNMUSUNUZ ?
Haber yayınlarımızdan memnun musunuz?
Ayışığı Medya | Yeni Mah. Gazi Cad. No:84/1 ELAZIĞ | Tel: 05321201910 Faks:
Copyright © 2013 - Tüm Hakları Saklıdır